יום רביעי, 19 ביוני 2019

" מסמרו של הערב"-ספר חדש מאת גבי אקשטיין

עד היום אמא שלי נוהגת לומר "הוא היה מסמר הערב!! את המשפט הזה שמעתי שנים רבות עוד בבית ילדותי ועד היום. מסמר הערב היא  אמירה השגורה בפי אמא  כשהיא רוצה למקד את מקומו של מי מילדיה, נכדיה או הנינים באירועים משמחים בהם היא נוטלת חלק. דומה כי ערב מוצלח הוא ערב שבו ייצאו המשתתפים מהאירוע כשחיוך של נחת מרוח על פניהם. סודו של ערב מוצלח הוא בארגון נכון מראש ובניהול נכון של האירוע, ידע בשיבוץ בדיחות מתאימות, שעשועונים וגיבוש האורחים ליצירת אירוע שישאיר טעם של כיף ושל עוד. כמסמרו של הערב עליך להיות חד, קצר ומובן. זה כיף להשתעשע בחידות קצרות וחכמות, פקחיות, שנונות שמאתגרות את האינטלקט הקל וההומוריסטי. 

"מסמרו של הערב או איך להציל עוד ערב אבוד?" שערך חיבר והגיש גבי אקשטיין הוא ספר המציע מאות שעשועונים וחידות, משחקים לכל עת ולכל מקום ומשחקים להוצאת אנרגיה, בדיחות וסיפורי חכמה. הספר כולל אוסף מוכן של שאלות מאתגרות, אינטלקטואליות, של חוש הומור ושל רעיונות איך לגרום לחברים שלכם ליהנות מעוד "ערב אבוד". יש בו גם הדרכה איך תוכלו לייצר אירועים בעצמכם ובדרך המיוחדת לכם (בעזרת שיטה),  גם בעזרת חומרים אחרים ומקוריים שתאספו, ואז אתם בעצמכם תהיו אלה שכתבו משהו מקורי ותהפכו בנקל ל"מסמרו של הערב".

מארגנים ערב? קחו את הספר ממנו תוכלו לדלות חומרים לכמה וכמה ערבים שיתאימו למגוון של אנשים וטעמים. בזכות הספר הזה ניתן יהיה להפוך ערב סתמי ששזור בקשקשת נטולת ערך, לערב מעניין ומלכד.
גבי אקשטיין, אמן בידור לשעבר וגם אומן, בעל מפעל "ארט יודאיקה" שמייצר ומעצב אלפי מוצרי מתנות, ראה אתגר מיוחד לחבר ספר שהוא אוצר שבו תוכלו להיעזר כדי לארגן ערב בעל תכנית מעניינת. זה הקסם של ערב שבו יושבים החברים ומספרים על קורותיהם בשבוע החולף, ואז שולף "מסמר הערב" את ההברקה התורנית שלו ומנווט את האירוע לפרק זמן קולח ותוסס, מעניין ושופע הומור.

גבי אקשטיין מספר: "לאורך השנים הייתי מארגן הרבה ערבים כאלה והם היו מאוד מוצלחים. קיבלתי הרבה מחמאות עליהם. אז החלטתי לאגד את כל הרעיונות ההומוריסטים בספר אחד, בעזרתו של הנכד שלי יוני צרפתי, והתוצאה אני חייב לומר בצניעות מאוד מוצלחת.  זהו ספר שהקורא יוכל לדלות ממנו חומרים לכמה וכמה ערבים שיתאימו למגוון של אנשים וטעמים. בזכות המדריך הזה ניתן יהיה להפוך ערב נוסף משמים שזור בקשקשת נטולת ערך לערב מעניין ומלכד".


ערך חיבר והגיש גבי אקשטיין. 
הוצאת הספרים "דרורים", 
מחיר לצרכן 128 ש"ח.
להשיג בחנויות סטימצקי או באתרי הספרים האלקטרוניים אינדיבוק ריקי ברוך

אין תגובות:

פרסום תגובה