יום שני, 17 ביוני 2019

Johnson's baby בוחרים בעדינות - תרחיץ ושמפו במגע הכותנה הוא מוצר בניחוח מנצח!
בחצות היום באחד מימי השבוע האחרון עשיתי את דרכי למשרדי 
ג'ונסון אנד ג'ונסון כאורחת באירוע השקה מרגש במיוחד. כשאני אומרת מרגש אני מתכוונת לסיבה שלשמה שמחתי להגיע- תינוקות הם מושא האהבה הראשונית, הזכה והטהורה והם משרים על הסביבה שמחה שהמילים קטנות מלתאר. 
לפני 3 חודשים הפכתי לראשונה לסבתא של תומס ומאז חזרתי למקום הטהור הזה ואני מוכנה להפיץ אותו ממני סביב בכל אופן ודרך.


בימים אלו יוצא מותג מוצרי התינוקות הבינלאומי המוביל, 
ג'ונסון אנד ג'ונסון במהלך מהפכני בקטגוריית טיפוח התינוקות הכולל חידוש של מוצרי Johnson's baby. במסגרת המהלך שמה ג׳ונסונס® את חווית ההורה במרכז, מעניקה פתרונות בריאותיים לתינוק ומתאימה את מוצריה לצרכי ההורים ובכך מחדשת ומשיקה מוצרים עם רכיבים משופרים ומציגה עיצוב מחדש לאריזות הסדרה. 


  
מוצרי הסדרה כוללים פורמולות חדשות שהינן 100% עדינות, ללא צבעים, פראבנים, פתאלטים וסולפטים. בנוסף, במוצרים החדשים הושם דגש גם על שימוש בחומרים טבעיים יותר.

במסגרת המהלך, מושקת גם סדרה חדשה - ג׳ונסונס® מגע כותנה (JOHNSON’S® CottonTouchTM)  אשר פותחה במיוחד לעורם העדין של תינוקות בני יומם. המוצרים פותחו במיוחד ע"מ להעצים את אפקט המגע העדין של ההורה ולשפר את חוויית יצירת הקשר עם התינוק . הסדרה פותחה בהשראה מבד הכותנה אשר אהוב כל כך בהיותו רך, נספג ואוורירי ולכן שילבו את הכותנה במוצרים, זאת על מנת להעניק לתינוק תחושה של רכות מפנקת. הסדרה כוללת 3 מוצרים - ג'ונסונס® תרחיץ ושמפו, מגע כותנה, ג'ונסונס® מגע כותנה תחליב לחות לפנים ולגוף , ג'ונסונס® שמן תינוקות לעור, מגע כותנה.


עוד כחלק מהמהלך המהפכני, המותג עבר שינוי משמעותי גם בנראות ובעיצוב שלו בכדי לספק סטנדרט גבוה יותר של פרקטיות. למרבית המוצרים נוספו משאבות לחיצות לשימוש פונקציונלי ביד אחת.

מחברת ג'ונסון אנד ג'ונסון נמסר כי ״התחלנו במהלך המהפכני בקטגוריית טיפוח התינוקות מתוך מטרה של העצמת חווית ההורה והתפתחות בריאה יותר של התינוק. אנו מביאים בשורה להורים ולתינוקות ומציעים מוצרים חדשניים ואיכותיים עם רכיבים טבעיים, זאת מתוך השאיפה להמשיך ולהיות שותפים מלאים של ההורים בהתפתחות התינוק ולהמשיך להעניק להם את המוצרים הטובים ביותר עבור תינוקם.״
סדרת מוצרי התינוקות שח ג'ונסון כוללת: 
סדרת מוצרי ג׳ונסונס® מגע כותנה ((JOHNSON’S® CottonTouchTM
ג'ונסונס® תרחיץ ושמפו, מגע כותנה – מחיר מומלץ לצרכן – 23 ₪
ג'ונסונס® מגע כותנה תחליב לחות לפנים ולגוף - מחיר מומלץ לצרכן – 33 ₪
ג'ונסונס® שמן תינוקות לעור, מגע כותנה - מחיר מומלץ לצרכן – 27 ₪ריקי ברוך


תגובה 1: