יום רביעי, 1 ביולי 2020

תפריט הקיץ החדש של דומינו'ס פיצה כבר בסניפים
אחת ההעדפות הכי משמעותיות של בני מגיל צעיר מאוד, ובעצם מאז שעמד על דעתו, היא הפיצה. עם השנים ועד היום שהוא בוגר ובעל משפחה הוא פיתח לעצמו תחביב והתמחות בבצק הפיצה הכולל מנעד רחב של תוספות ואלתורים. אלא שלצד כל אלו הוא אינו מוותר לעולם על פיצה ד'ומינוס
הקיץ של דומינ'וס פיצה כבר כאן. בימים אלו משיקים בדומינ'וס שלל חידושים מרעננים. גם כדי להרחיב את מגוון האפשרויות לכל אותם אנשים שמעדיפים להזמין הביתה. החל מחודש יוני משיקה דומינו'ס פיצה  תפריט חדש הכולל מנות חדשות המגיעות מחוץ לעולם הפיצות. 
בשלב הראשון, מתרחב תפריט המנות חדשות והמפתיעות. כל אחד יכול למצוא משהו שהוא ממש יאהב מעבר לפיצות שהזמין. בין המנות החדשות תוכלו למצוא את מה שטעמנו השבוע: Domino's wing ברוטב ויאטנמי, Chicken bites שהם ניתחוני חזה מצופים ופריכים עם מגוון רטבים לבחירה, Cheesy rolls מוצרלה זיתים, Cheesy rolls מוצרלה חמאה ועשבי תיבול, ואפילו הרחבה של התפריט לקהל הטבעוני עם Cheesy rolls טבעוני. כמו כן תושק גירסא חדשה ופריכה ללחם השום האלמותי של הרשת עם טעם וניחוחות משגעים וגם קינוח ה-Cinnamon bites המפורסם עם רוטב אייסינג וניל מפנק הן בגרסא קלאסית והן בגירסא טבעונית.
התחברנו לאפליקציה הזמנו לטעום ולהתרשם. 

לרגל ההשקה הרשת מציעה שתי הטבות אטרקטיביות לבחירת הלקוחות: 
משפחתית + 2 נלווים/קינוחים לבחירה ב- 85 ₪ + הטבה נוספת למזמינים בדיגיטל במשך השבועיים הראשונים להשקה במחיר של 79.9 ₪
2 משפחתיות + 2 תוספות + 2 נלווים/קינוחים לבחירה ב- 140 ₪

ריקי ברוך

אין תגובות:

פרסום תגובה