יום ראשון, 12 ביולי 2020

שמן הלילה של PsoEasy הפתרון לעור יבש, קשקשת ואדמומית הקיץ - אל תזניחו!
הקיץ הנפלא שאני כל כך אוהבת אינו זוכה לעדנה מבלי שתהיינה שותפות לו תופעות עור מאתגרות לצד החום והלחות. אלא שאני שאוהבת את ימי הקיץ יותר מכל עונה מוחלת וסולחת כי בכל מקרה יש לי את התשובה. 

בימים אלו כאשר חום יולי אוגוסט מתבסס במלא עוזו וחושף אותנו לגירויי עור, יובש, אלרגיות בלתי מוסברות ופטריות שמקורן לא רק בשמש, אני מטפטפת כמה טיפות של שמן הלילה PsoEasy באמבט מפנק או מורחת ישירות על העור וזוכה לרגיעה מידית לעור ולי. 


שמן הלילה של PsoEasy מבוסס על נוסחה חדשנית של צמחי מרפא הידועים כמסייעים באופן טבעי בהקלה ובטיפול בבעיות עור כגון קשקשת, אדמומיות, גירוי וגרוד הנובעים מפסוריאזיס, שפשפות, פטרת, דלקות ופציעות בעור. הוא מבוסס על שילוב צמחי מרפא שהוכחו במחקרים קליניים כאפקטיביים, יחד עם רכיבים טבעיים המוכרים בספרות העממית ביכולתם לטפל ולהשפיע על העור לטובה, בשילוב מינרלים מים המלח בנוסחה מאוזנת וחדשנית! 

השמן הטבעי נועד כאמור להקל על תחושת היובש, האדמומיות, הקילוף, הקשקשים והגירוי ומשפר את הלחות והרכות של העור. השמן עשוי מתמהיל ייחודי של תמציות צמחים שמנים אתריים יקרים ומינרלים של ים המלח, שהוכחו כיעילים בטיפול בתופעות החל מעור יבש ועד עור יבש מאוד. שמן פסואיזי עשוי מרכיבים טבעיים ברובם שמנים אתריים בעלי יכולת מוכחת לשיקום עור יבש מאוד וטיפול יעיל בפסוריאזיס.ומה ברכיבים?


שמן זרעי ענבים, שנחקר מדעית על תועלתו בטיפול בפסוריאזיס, 
בזכות היותו בעל כמות חומצה לינולאית (אומגה-6 ) גבוהה במיוחד. 
חומצה זו הוכחה כמסייעת בליחוח העור ומאפשרת בכך את שיקומו. זרעי ענבים

שמן לבנדר ושמן הרוזמרין הידועים בהיותם אנטי דלקתיים, אנטי בקטריאליים 
וביכולתם להקל על כאב, נוסף על זירוז החלמת העור. 


 לבנדר

רוזמריןשמן נבט חיטה עשיר בויטמין E 

הנחשב לנוגד חמצון חזק המסייע בשיקום העור. עשב חיטה 

עץ התה

שמן קלנדולה מסייע בהרגעת עור מגורה ושמן-עץ-התה מוכר בספרות 
כמסייע בטיפול בפטרת וזיהומים ויראליים וחידקיים. 

קלנדולה-צפרני חתול


תוספת של מיצוי צמח הארניקה, צמח ההיפופיאה ומינרלים מים המלח, 

מקנים תחושה מידית של הקלה, מזרזים את ההחלמה ושיקום העור. ארניקההיפופיאה


בנוסף לשימוש טיפולי רגיל במריחה על העור, ניתן להוסיף טיפות בודדות של שמן הלילה PsoEasy למי האמבט ולטבול למשך כ- 15 דקות. טבילה זו תסייע בטיפול והקלה בתסמיני עור באזורים נרחבים, שההגעה אליהם פחות נוחה. השפעתם החיובית של השמנים האתריים על מערכת העצבים, תקל על נדודי שינה, עצבנות ומתח ובכך יסייעו למערכת החיסונית של הגוף בהתמודדותה עם בעיות העור.שמן הלילה של , PsoEasy נבדק דרמטולוגית לעור רגיש ונמכר בכמות של 120 מ"ל במחיר של 125 ש"ח ישירות באתר החברה או בבתי המרקחת ורשתות הטבע המובחרות, לפרטים טלפון 02-6722544
ריקי ברוך

אין תגובות:

פרסום תגובה