יום שישי, 24 ביולי 2020

לא רק לטבעונים - ONLY מעדן פרוביוטי ללא חלב עם תות


אני שבה ואומרת תמיד שלא צריך להיות צמחוניים ולא טבעונים כדי לצרוך מנות ומוצרים המיועדים ללקוחות המקטלגים את עצמם ככאלו. אינני משתייכת לאף אחת מקבוצות דרך החיים האלו אבל עדיין משתדלת להפחית את צריכת החלב ואת צריכת הבשר שלי באופן קבוע. 
בימים אלו משיקה "יופיקס" טעם חדש בסדרת ONLY המשווקת על ידי שטראוס: ONLY מעדן פרוביוטי ללא חלב עם תות. ותפלאו לשמוע או שלא, שאני מוסיפה אותו לשייקים שלי והופכת אותם לסמיכים ומשביעים עוד יותר. ONLY הוא מעדן פרוביוטי טבעוני במרקם וטעם נפלאים, ללא תכולת חלב עם שיבולת שועל ובתוספת חיידקים פרוביוטיים, ללא מייצבים וללא צבעי מאכל • מצטרף לסדרת ONLY משופרת הטעמים הכוללת מעדנים פרוביוטיים עם אפרסק ועם אננס ומשקאות פרוביוטיים עם תות ופטל ועם תות ובננה.


תוכלו לנשנש את המעדן בין הארוחות או כמנת קינוח. ניתן להוסיף אותו לעוגות קרות לא חלביות, לשייקים, לגלידות ביתיות ואגלה לכם יותר מזה... אני נוהגת להקפיא את המעדן מספר שעות ולאכול אותו כמו גלידה .והעיקר שיהיה לכם כייף וטעים כמו שאוהבים אצלנו. 


כשנתיים לאחר שהשיקה לראשונה את סדרת המעדנים הפרוביוטיים ללא חלב ONLY, משיקה חברת "יופיקס", המשווקת בישראל על ידי מחלבת שטראוס, טעם חדש המצטרף לסדרה: ONLY מעדן פרוביוטי ללא חלב עם תות. המעדן החדש מבוסס על חומרי גלם מוכרים מן הצומח בהם שיבולת שועל מלאה, עדשים, זרעים ופירות, והוא אינו מכיל סויה. המעדן הטבעוני אינו מכיל מייצבים וצבעי מאכל ומכיל חיידקים פרוביוטיים בדומה ליוגורט.


גם בבריכה תומס לא מוותר על only
                                    

המעדן החדש בטעם תות מצטרף לסדרת ONLY הכוללת מעדן פרוביוטי עם אפרסק ומעדן פרוביוטי עם אננס. מאז הושקו לראשונה עברו כל המוצרים שיפור משמעותי, אשר כלל שיפור טעמים ומרקם. כיום, זוכה הסדרה להצלחה בשוק תחליפי החלב והמעדן החדש בטעם תות קיבל את הציון המירבי במבחן טעימה שנעשה בקרב הקהל הטבעוני בשיתוף עמותת ויגן פרנדלי. בנוסף למעדנים, כוללת הסדרה משקה פרוביוטי ONLY עם תות ופטל ומשקה פרוביוטי ONLY עם תות ובננה.

ONLY הינה פיתוח של חברת "יופיקס", העוסקת בפיתוח תחליפי חלב, בשיתוף חברת שטראוס. 
כשר פרווה בהשגחת בד"ץ בית יוסף.
מחיר מומלץ לצרכן: כ- 4.90 ₪ ליחידה במשקל 125 גרם. 
להשיג בחנויות הטבע וברשתות השיווק הנבחרות.  ריקי ברוך

אין תגובות:

פרסום תגובה