יום ראשון, 5 ביולי 2020

דוקטור עור משיק את סדרת Supreme OR ואת חייבת לנסות


פחות מחצי שנה חלפה וכבר שב המותג דוקטור עור, מותג מוצרי הטיפוח והטיפול לפנים ולגוף, פרי פיתוחם של רופאי עור, ומשיק את סדרת Supreme OR סדרת אנטי אייג'ינג חדשה, עם רכיב ייחודי להפחתת מראה הקמטים העמוקים ולהחלקת מראה העור- מוצרי הסדרה מכילים את רכיב הפטנט OxyForce® המסייע בהעלאת ריכוז הקולגן בעור ב- 85%*!  מוצר הדגל של ההשקה- קרם עיניים אנטי אייג'ינג עם פטנט ה- ®BEAUTIFEYE למראה עפעפיים מורם*!
ובנוסף, לראשונה בקטגוריית הדרמו קוסמטיקה בישראל: אמפולות הזנה אנטי אייג'ינג המועשרות בחומרי לחות והזנה לפנים ולצוואר- מסייעות לשיקום מראה העור, שיפור המרקם והאלסטיות שלו.כולנו רוצות להישאר צעירות או לכל הפחות להראות שכאלו, אלא שהשנים והטבע "עושים את שלהם"ומותירים אותנו לחסדי הדרמו קוסמטיקה. עם העלייה בגיל, העור עובר שינויים המתבטאים ביובש מוגבר, בקמטוטים ההופכים בהדרגה לקמטים עמוקים יותר, במרקם פחות זוהר ואחיד ואף בפיגמנטציה.

הקולגן הוא רכיב מרכזי וחשוב במבנה העור אשר בשילוב עם חלבונים נוספים מקנה לעור גמישות, יציבות ושומר על מראה עור מוצק. ככל שאנחנו מתבגרים, קצב ייצור הקולגן מואט, אנו מתחילים לאבד כ-1% קולגן בשנה וניכרים הסימנים אשר מעידים על היעדרו כגון הופעת קמטים ורפיון בעור הפנים. לצד גורמים טבעיים/פנימיים אלו, גם להשפעות חיצוניות כגון חשיפה לקרינת שמש, זיהום אוויר ועישון ולאורח החיים יש חלק חשוב בהופעת סימנים אלה.
על בסיס תובנות אלו, מותג הדרמו-קוסמטיקה דוקטור עור, שפותח על ידי רופאי עור, מרחיב את מגוון המוצרים ומשיק את סדרת Supreme OR, סדרת אנטי אייג'ינג חדשה, עם רכיב ייחודי להפחתת מראה הקמטים העמוקים ולהחלקת מראה העור.

רכיב פטנט ייחודי להעלאת ריכוז הקולגן בעור - כל מוצרי הסדרה מכילים רכיב פטנט ייחודי ,OxyForce® המסייע בהעלאת ריכוז הקולגן בעור ב- 85%*, מה שמסייע להפחתת מראה הקמטים ולהחלקת מראה העור. בנוסף לרכיב הפטנט, כל מוצרי הסדרה מכילים גם רטינול, חומצה היאלורונית ושילוב ייחודי של רכיבים נוספים שיעילותם מוכחת, הפועלים כנגד סימני הזדקנות העור ומעניקים לחות וחיוניות. כל המוצרים בסדרה נבדקו לעור רגיש, הינם היפואלרגניים וללא פראבנים.


לדברי יעל בן צבי, סמנכ"לית שיווק, ניאופרם מוצרי צריכה: "מוצרי דוקטור עור מפותחים בשיתוף עם רופאי עור, מה שמאפשר למנף את המומחיות רבת השנים של המותג בתחום האנטי אייג'ינג ולהתאים לכל גיל את מוצרי האנטי אייג'ינג המתאימים לו ביותר. כידוע, עם הגיל, העור עובר שינויים רבים וצרכיו משתנים. עם הגיל, העור דורש התייחסות וטיפוח ייעודי. בפיתוח סדרת Supreme OR החדשה, אנחנו מעניקים מענה מקיף, מדויק והוליסטי, לצרכים של עור פנים בוגר וזאת הודות לרכיב הפטנט הייחודי, בעל יעילות מוכחת, הפועל כנגד סימני הזדקנות העור ומעניק מראה עור חלק יותר".


מוצרי הסדרה: 

מוצר הדגל של הסדרה- קרם עיניים אנטי אייג'ינג- קרם עיניים אנטי אייג'ינג לעור בוגר המעניק לחות ומסייע "להרים", לחדש ולמצק את מראה העור סביב העיניים, בזכות רכיב הפטנט beautifeye ® אשר הוכח מחקרית שהינו מסייע למראה עפעפיים "מורם", להפחתת מראה עיגולים שחורים ולצמצום קמטים סביב העיניים. בנוסף מכיל קרם העיניים את רכיב הפטנט OxyForce®, רטינול, חומצה היאלורונית ותמצית תה ירוק המסייעת בהגנה על העור מנזקי הסביבה. 
מחיר מומלץ לצרכן: 219.90 שקלים (30 מ"ל). 

אמפולות הזנה אנטי אייג'ינג- אמפולות מועשרות בחומרי לחות והזנה לפנים ולצוואר. שימוש באמפולות מסייע לשיקום מראה העור ושיפור המרקם והאלסטיות שלו. האמפולות מסייעות לצמצום קמטים, טשטוש כתמים ולמיצוק העור ומכילות את רכיב ה- OxyForce®, רטינול וחומצה היאלורונית. בנוסף מכילות האמפולות שמן גרניום ושמן רוז היפ להפחתת מראה הקמטים ולמיצוק העור.
מחיר מומלץ לצרכן: 289.90 שקלים (30 אמפולות). 

קרם יום אנטי אייג'ינג-
במרקם עשיר לעור הפנים ולצוואר, לכל סוגי העור, בעל 20SPF. הקרם מפחית את מראה הקמטים, מעניק מראה עור מוצק וחלק, מגן עליו מנזקי הסביבה ומעניק לו לחות וחיוניות. גם קרם זה, מכיל את רכיב ה- OxyForce®, רטינול וחומצה היאלורונית. בנוסף הקרם מכיל תמצית עלי אלוורה ותמצית קמומיל התורמות להרגעת העור וכן תמצית תה ירוק המסייעת בהגנה על העור מנזקי הסביבה.
מחיר מומלץ לצרכן: 219.90 שקלים (50 מ"ל).

קרם לילה אנטי אייג'ינג- במרקם עשיר, לפנים ולצוואר. משקם את מראה העור ומעניק לחות והזנה אינטנסיבית לאורך שעות הלילה. הקרם פועל לחידוש מראה העור, מסייע לצמצום קמטים עמוקים, למיצוק העור ומסייע להענקת מראה עור צעיר יותר. מכיל את רכיב ה- OxyForce®, רטינול, חומצה היאלורונית וויטמין C. בנוסף הקרם מכיל קולגן ואלסטין שהינם חלבונים המהווים חלק ממבנה העור ומעניקים לו מיצוק וגמישות. מחיר מומלץ לצרכן: 219.90 שקלים (50 מ"ל).

סרום
אנטי אייג'ינג- סרום לחות והזנה לפנים ולצוואר. הסרום מסייע לחידוש העור, להפחתת מראה הקמטים ולהענקת מראה עור פנים חלק ומוצק יותר. מכיל את רכיב ה- OxyForce®, רטינול, חומצה היאלורונית, שמן נר הלילה המחזק את מרקם העור ומעניק רכות, שמן זרעי ענבים ושמן קוקוס לתחושת עור רך וחלק יותר. מחיר מומלץ לצרכן: 219.90 שקלים (30 מ"ל).
להשיג ברשתות הפארם, בבתי המרקחת הפרטיים ברחבי הארץ ובאתר דוקטור עור.

ריקי ברוך

אין תגובות:

פרסום תגובה