יום שלישי, 14 ביולי 2020

Ultra Air Nighttime- המוצץ שקל למצוא גם החושך


בימים אלו משיקה חברת רויאל פיליפס (NYSE: PHG, AEX: PHIA), שני מוצצים חדשים מסדרת מוצצי אולטרה אייר המותאמים לעורם הרגיש של תינוקות, מונעים את גירוי עור התינוק ומאפשרים לו לנשום. המוצצים מגיעים במארז המשמש הן כקופסת אחסון והן לביצוע חיטוי במיקרוגל. תומס שלנו נכדי הבכור משתמש רק במוצצי אולטרא של אוונט. מאז שנולד היה לו את החוש לבחור נכון ומאז לא שינה את טעמו. מוצצי Ultra Air הם מוצצים קלים ונושמים הכוללים 4 פתחי אוויר גדולים במיוחד, אשר מאפשרים זרימת אוויר מרבית ובכך, משאירים פחות סימנים ואינם מגרים את עורו העדין של התינוק, הנשאר יבש בזמן השימוש במוצץ. המארז הניתן לחיטוי במיקרוגל מאפשר לקחת את המוצצים בצורה היגיינית לכל מקום.
יתרונו היחסי של מוצץ Ultra Air Nighttime – שקל למצוא אותו גם בחושך. המוצץ פיליפס אוונט אולטרה אייר ללילה הוא מוצץ קל ונושם המותאם לשימוש גם בחללים חשוכים. לאולטרה אייר ללילה יש כפתור הזוהר בחושך ומאפשר לתינוק ולהורים לראות אותו גם בחללים חשוכים, כך שניתן למצוא אותו בקלות גם בלילה. 


המוצץ כולל 4 פתחי אוורור גדולים במיוחד המאפשרים זרימת אוויר מרבית ובכך, משאיר פחות סימנים ואינו מגרה את עורו הרגיש של התינוק, אשר נשאר יבש בזמן השימוש במוצץ. פטמת המוצץ מותאמת לצורה הטבעית של החך, השיניים והחניכיים, הפטמה רכה ובעלת מרקם משי מרגיע.
מוצץ Ultra Air +18M – אידאלי לשלב בקיעת השיניים ומקל על התחושה בחניכיים.
מוצץ פיליפס אוונט אולטרה אייר לגילאי 18 חודשים ומעלה פותח במיוחד לשלב בקיעת השיניים. צורתה המוּצָקה של הפִּטמָה, המותאמת במיוחד לשלב בו בוקעות השיניים, מקלה על תחושת החך של התינוק. הפטמה האורתודנטית הרכה, בעלת מרקם משי ומרגיע, מותאמת לצורה הטבעית של החך, השיניים והחניכיים. מוצץ האולטרה אייר לגילאי 18+ מאפשר לעורו של התינוק לנשום הודות ל-4 פתחי אוורור גדולים במיוחד המאפשרים זרימת אוויר מרבית ובכך, משאיר פחות סימנים ואינו מגרה את עורו הרגיש של התינוק, הנשאר יבש בזמן השימוש במוצץ.
המוצצים מגיעים במארז זוגי בעל קופסת אחסון המתאימה גם לביצוע חיטוי במיקרוגל.
מעיין רוזן, מנהלת שיווק פיליפס AVENT, אמרה כי, "בתור אמא לפעוטה בת שנה ועשרה חודשים, שבילתה אינספור לילות בחיפוש אחרי מוצצים אבודים בעריסה של בתי, אני פטורה מההתמודדות עם החיפוש המייגע בשעות הלילה ולשמחתי, מוצאת אותם בקלות וחוזרת לישון".
מחיר למארז – 54.90 שקלים. להשיג ברשת סופר פארם.

רויאל פיליפס
(NYSE: PHG, AEX: PHIA), הינה חברה מובילה בתחום טכנולוגיות הבריאות, המתמקדת בשיפור בריאותם של בני האדם ומאפשרת תוצאות טובות יותר על פני הרצף הטיפולי, החל משמירה על אורך חיים בריא וטיפול מונע, ועד לאבחון, טיפול ופתרונות בריאות ביתיים. פיליפס ממנפת טכנולוגיה מתקדמת ותובנות קליניות וצרכניות עמוקות במטרה לספק פתרונות משולבים. למידע נוסף בקרו באתר


ריקי ברוך

אין תגובות:

פרסום תגובה