יום רביעי, 11 בנובמבר 2020

החורף כבר מעבר לפינה וסדרת יו-לקטין של ד"ר פישר מעניקה מענה לבעלי עור יבש עד יבש במיוחד.

 אמש כשיצאתי מהמקלחת התחלתי להרגיש את תחושת העצקוץ והגירוי שלא הייתה לי מזמן. למי שלא מכיר את התופעה היא מתרחשת בעיקר כאשר מזג האוויר מתייבש וקרם הגוף הקיצי כבר אינו משביע את העור ש"מבקש" יותר לחות כדי שישמור על גמישות ובריאות.

לקראת בוא החורף משיקה בימים אלו חברת ד"ר פישר את יו-לקטין, קרם ידיים טיפולי פורטה 10% המיועד לעור יבש במיוחד, פגום, מעובה, סדוק ומחוספס ואת יו-לקטין חמאת גוף טיפולית, לעור יבש במיוחד. שני התכשירים עברו בהצלחה בדיקות לחות ל-48 שעות במעבדת מחקר מובילה באירופה ובדיקת סנסיטיב המעידה על התאמתם לעור רגיש.

בימים אלו וככל שניכנס לעונת החורף, גם אני נאלצת להשתמש בקרם טיפולי ולהגן על אצבעות הידיים מכוויות קור שמתחילות להופיע אצלי בחודש דצמבר בכל שנה. את חמאת הגוף אני מורחת בסוף כל מקלחת כי אינני רוצה עור סדוק, מתקלף ובעיקר מגרד. 

יו-לקטין קרם ידיים טיפולי פורטה 10% לעור יבש במיוחד, פגום, מעובה, סדוק ומחוספס מכיל:
2.5% חומצה לקטית (Lactic Acid) ו-10% אוראה (Urea): מעשירים ומסייעים באיזון מחדש של רמת הלחות בעור יבש.
AQUAXYL- רכיב חדשני המסייע בשיפור יכולתו הטבעית של העור לספוג ולאגור לחות, לשמירה על מאזן הלחות הטבעי של העור לאורך זמן.
שמן שקדים- מעניק לעור לחות, רכות, הזנה אינטנסיבית ומסייע בהחייאת העור.
חמאת שיאה ופרו ויטמין B5- מסייעים בהענקת לחות וריכוך העור.
ויטמין E- אנטי אוקסידנט המסייע בנטרול רדיקלים חופשיים ובהגנה מפני נזקי סביבה ואקלים.
ללא פראבנים
מחיר מומלץ לצרכן: 49.90 ₪, תכולה: 100 מ"ל


 

יו-לקטין חמאת גוף טיפולית לעור יבש במיוחד

נוסחה מחוזקת ומועשרת במרכיבים המסייעים בריכוך ובהזנת העור: 

0.5% חומצה לקטית (Lactic Acid) ו-7% אוראה (Urea)- מעשירים ומסייעים באיזון מחדש של רמת הלחות בעור יבש.
קומפלקס שמנים ממקור צמחי- שמן זית, שמן כותנה ושמן שקדים המסייעים בשמירה על לחות העור ותורמים לריכוך, גמישות והזנת העור.
ויטמין E - אנטי אוקסידנט המסייע בנטרול רדיקלים חופשיים ובהגנה מפני נזקי סביבה ואקלים.
ללא פראבנים, SLS ו-SLES
מחיר מומלץ לצרכן: 59.90 ₪, תכולה: 200 מ"לסדרת יו-לקטין של ד"ר פישר מעניקה מענה לבעלי עור יבש עד יבש במיוחד. ובנוסף מתאימה הסדרה כתוספת לטיפול במחלות המתבטאות ביובש עור ואדמומיות. תכשירי הסדרה מכילים מרכיבים פעילים המשפרים את רמת הלחות של העור בטווח המיידי וגם בעתיד. התכשירים מיוצרים על פי תקני האיכות הגבוהים ביותר, תחת ביקורת קפדנית כמקובל בתחום התרופות. שימוש יומיומי קבוע בתכשירי יו-לַקְטִין ישפר באופן משמעותי את מרקם העור ומראהו.

בעולם מלא בהבטחות אני סומכת על ד"ר פישר: בד"ר פישר משלבים למעלה מ-55 שנות ניסיון, מחקר וידע רפואי בינלאומי כדי לפתח את התכשירים המתקדמים ביותר לבריאות כל בני המשפחה. תכשירי התשלובת מיוצרים במפעלי ד"ר פישר תחת בקרת איכות קפדנית, על-פי תקני הייצור הבינלאומיים המחמירים תוך שימוש במרכיבים מהמתקדמים, הבטוחים והבדוקים ביותר. מפעלי ד"ר פישר הינם בעלי תו תקן הפלטינה היוקרתי של מכון התקנים הישראלי המעיד על מצוינות תפעולית ועמידה ב-5 תקני איכות מחמירים: ייצור תכשירים קוסמטיים ואביזרים רפואיים, איכות הסביבה, בטיחות וניהול מערכות. תכשירי ד"ר פישר הינם בעלי מוניטין בינלאומי ונמכרים בהצלחה בעשרות מדינות ברחבי העולם.

ריקי ברוך


אין תגובות:

פרסום תגובה