יום שלישי, 5 בינואר 2021

חדש מד"ר פישר בסדרת יו-לקטין: קרם כף רגל טיפולי Extra לטיפול אינטנסיבי ביובש עור בכפות הרגליים
כל הקיץ הלכתי יחפה והיום אני משלמת את המחיר. ללכת יחף משמעו לתת לכף הרגל פחות יכולת להגן על עצמה מפני יובש וסדקים, היום בימי החורף אני נושאת בתוצאות ומקפידה לטפל. יש לכך סיבות רבות, בריאותיות, גופניות או אחרות. נשים וגברים רבים סובלים מעור קשה, סדוק ומחוספס בכפות הרגליים, מה שהופך למטרד מבחינה אסתטית ומבחינה פיזית. 

ד"ר פישר מרחיבה את סדרת יו-לקטין, הסדרה המקיפה ביותר לטיפול אינטנסיבי ומניעת יובש עור מכף רגל ועד ראש, ומשיקה קרם כף רגל טיפולי Extra. התכשיר מיועד לטיפול בעור יבש, מעובה ומחוספס במיוחד ומסייע בשמירה על היגיינת כף הרגל ובמניעת ריחות גוף רעים. התכשיר החדש מעניק לחות ל- 48 שעות, עבר את מבדק סנסיטיב המעיד על התאמתו לעור רגיש, ללא פראבנים, SLS ו-SLES. שימוש יומיומי ישמור על העור רך, יסייע במניעת סדקים וישפר את מרקם העור ומראהו.  


ד"ר פישר יו- לקטין קרם כף רגל טיפולי Extra 15% מכיל שילוב מרכיבים ייחודי לטיפול אינטנסיבי ולמראה עור בריא:
Urea 15%- בעל כושר ספיחת לחות גבוה, מרכך את העור ומקל על גירויים הנגרמים מעור יבש.
חומצה לקטית (AHA) Lactic Acid 5%- יעילה במיוחד כמרכיב להוספת לחות, מסייעת בשמירה על עור גמיש.
(BHA) Salicylic Acid - חומצה סליצילית משפרת את מראה ותפקוד העור, מסייעת בהסרת תאים מתים ויבשים הסותמים את נקבוביות העור וגורמים לעור יבש ומחוספס.
Mint Oil- לתחושת קירור ולסיוע בהרגעת העור.
Decalact - רכיב ייחודי המסייע בשמירה על היגיינת כף הרגל ובמניעת ריחות גוף רעים.
תכולה: 150 מ"ל מחיר מומלץ לצרכן: 79.90 ₪ 
 ניתן להשיג ברשתות הפארם ובבתי המרקחת.


המלצות לשמירה על כפות רגליים חלקות ובריאות, ואיך מטפלים ביובש וסדקים הקיימים:
1. הימנעו מהליכות ממושכות בכפכפים, סנדלים שטוחים או יחפים.
2. הקפידו לשמור על היגיינת הרגליים- יש לדאוג לרחוץ היטב את הרגליים עם מים וסבון היגייני לפחות פעם ביום ולהקפיד לייבשן.
3. במידת הצורך ניתן לעשות שימוש בתכשירים המסייעים בפעולת הפילינג כגון יו-לקטין ג'ל פילינג טיפולי.
4. מרחו פעמיים ביום קרם ייעודי לכפות הרגליים המכיל חומרים פעילים כדוגמת ד"ר פישר יו-לקטין קרם טיפולי פורטה או EXTRA לכף הרגל. יש למרוח את הקרם על כף הרגל ולעסות עד לספיגה מלאה. לטיפול אפקטיבי במיוחד מומלץ למרוח את הקרם ולגרוב גרביים במשך השינה.
5. במידה והמצב אינו משתפר ואתם סובלים מסדקים עמוקים וכואבים, מומלץ לפנות לפדיקור רפואי או פודיאטור.
הסידרה המעולה-סדרת ד"ר פישר יו-לקטין פרי פיתוח מדעי, ניסיון עשיר ומומחיות דרמטולוגית רבת שנים, פותחה במעבדות המחקר של ד"ר פישר והינה הסדרה המובילה והמקיפה ביותר לטיפול אינטנסיבי ומניעת יובש עור מכף רגל ועד ראש. תכשירי הסדרה מומלצים על ידי רופאי עור ועל ידי עמותת אי"ל (האגודה הישראלית לסוכרת).

בעולם מלא בהבטחות אני סומכת על ד"ר פישר: בד"ר פישר משלבים למעלה מ-55 שנות ניסיון, מחקר וידע רפואי בינלאומי כדי לפתח את התכשירים המתקדמים ביותר לבריאות כל בני המשפחה. תכשירי התשלובת מיוצרים במפעלי ד"ר פישר תחת בקרת איכות קפדנית, על-פי תקני הייצור הבינלאומיים המחמירים תוך שימוש במרכיבים מהמתקדמים, הבטוחים והבדוקים ביותר. מפעלי ד"ר פישר הינם בעלי תו תקן הפלטינה היוקרתי של מכון התקנים הישראלי המעיד על מצוינות תפעולית ועמידה ב-5 תקני איכות מחמירים: ייצור תכשירים קוסמטיים ואביזרים רפואיים, איכות הסביבה, בטיחות וניהול מערכות. תכשירי ד"ר פישר הינם בעלי מוניטין בינלאומי ונמכרים בהצלחה בעשרות מדינות ברחבי העולם.


ריקי ברוך

אין תגובות:

פרסום תגובה